Сотрудничество
Прайс
Стать дилером

Як виростити насіння марихуани в Іспанії

Як виростити насіння марихуани в Іспанії

В Іспанії кожен гровер (аматор вирощування коноплі), який освоїв культивацію коноплі й визначився з сортами, на якомусь етапі задається питанням про те, як виростити насіння марихуани, щоб у наступному сезоні мати власний посівний матеріал. Багатьом в Іспанії не дають спокою лаври селекціонера, який створив унікальні гібриди. Тим більше, що в державах, де культивація насіння фемінізованої коноплі дозволена, такі експерименти дуже цікаві. Варто зазначити, що вирощування насіння коноплі у Західній Європі – це одночасно наука та мистецтво, що потребує натхнення та інтуїції. Але для гровера в Іспанії це ще й робота, яка потребує певної самовіддачі.

Зміст цієї статті не є керівництвом для створення заборонених речовин, у тому числі - наркотичних. Це переказ людського досвіду з країн, у яких описані статтею дії не суперечать місцевому законодавству. 
Цю публікацію перекладено російською мовою тільки в ознайомлювальних цілях і вона не несе у своєму змісті пропаганди наркотиків, а також схиляння до створення наркотиків або будь-яких інших заборонених законодавством України речовин.
Сайт master-seed.ua не є керівництвом або джерелом інформації для повторення читачем або клієнтом інтернет-магазину будь-яких дій, описаних у статтях або картинках сайту.
Продовжуючи ознайомлення з цією статтею, ви підтверджуєте, що не будете використовувати інформацію, яка міститься в ній, для незаконних цілей у майбутньому. В іншому випадку просимо Вас покинути сайт master-seed.ua!

Як отримати насіння коноплі в домашніх умовах?

Якщо садівником в Іспанії спочатку куплено якісне автоквітуче насіння марихуани, вирощування кущиків та отримання нового посівного матеріалу буде відносно нескладним заняттям. У Мадриді спочатку потрібно за всіма правилами виростити кущики, дочекатися завершення етапу вегетації та початку періоду формування суцвіття, коли марихуана почне демонструвати статеву приналежність. Далі в Іспанії починається власне вирощування насіння марихуани. Перед тим, як виростити насіння коноплі у Західній Європі, гроверу варто переконатися, що для жіночих і чоловічих культур буде достатньо простору, і вони не будуть «зустрічатися» один з одним.

В Іспанії чоловічі кущики, як правило, дозрівають раніше за жіночі рослини. Фермер у Мадриді має ізолювати "хлопчиків" в окремому приміщенні на дванадцятигодинному циклі до того, як вони встигли повністю запилити "дівчаток". Під кущики гровери в Іспанії кладуть чорний або темно-синій поліетилен, щоб добре розрізнити пилок, що висиплеться у вигляді жовтого порошку. Місцеві жителі акуратно збирають пилок у стерильний контейнер та відправляють у холодильник. Штучне запилення коноплі в Іспанії не терпить випадковостей. Тому в Мадриді перед початком роботи з пилком варто відключити вентилятори, а також прийняти душ і поміняти одяг, перш ніж після чоловічої кімнати перейти в жіночу.

Жителі Іспанії пам'ятають - при тому, що продукуються насіння коноплі, вирощування культури рослин з насіння марихуани для вулиці або будинку все одно має продовжуватися, тому запилювати варто лише нижні гілки, при необхідності ненадовго обв'язавши верхню частину поліетиленом або папером. Далі іспанці беруть невеликий пензлик і обережно наносять пилок на шишечки. Добре, якщо пилок пройде максимально глибоко, але при цьому місцевим фермерам важливо не пошкодити суцвіття на своїй іспанській грядці. У Мадриді перед тим, як вирощувати насіння марихуани, садівники якось позначають сорти, що схрещуються, помітивши його ярликами.

Як виростити насіння марихуани в Іспанії

Далі хоча б на день вони максимально обмежують циркуляцію повітря у приміщенні. Якщо у жителів Іспанії все пройшло успішно, незабаром можна буде виявити в суцвіттях насіння, що розвивається, яке, залежно від сорту, дозріє через один-два місяці після запилення. Після набуття досвіду гровер в Іспанії може освоїти і процедуру фемінізації.

Як отримати насіння коноплі?

Після того, як на іспанському узбережжі зібрано основний урожай, конопляру можна подбати про те, як отримати врожайне насіння коноплі. У Мадриді їх просто витягають і очищають від зеленої оболонки, а після - сушать кілька днів при кімнатній температурі в темному приміщенні, що добре провітрюється. Далі мешканцю Іспанії потрібно відправити їх у холодильник у герметичній скляній тарі.

Все здається складним тільки на перший погляд, але, отримавши результат один раз, конопляр в Іспанії точно знатиме, як виростити насіння марихуани в домашніх умовах, і зможе культивувати свої гібриди. Якщо насіння правильно виведене, добре висушене і зберігається в надійному місці, воно зберігатиме схожість протягом п'яти років після збору, але краще посадити його на території Іспанії раніше. До речі, гроверу в Мадриді сорти, що сподобалися, можна просто клонувати, що буде набагато легше, хоча теж вимагатиме певних навичок.

13/01/2023 18:45:59
0
481

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті