Ми – офіційні представники сідбанку “Мастер Сід” в Україні. Пропонуємо купити насіння марихуани від виробника – одного з найвідоміших іспанських сідбанків – "Мастер Сід". Вся продукція – в оригінальній упаковці та з гарантією. На нашому сайті викладена найповніша сортова лінійка MASTER SEED.

Чому ми?

"Мастер Сід" – компанія з багаторічною історією. Репутація іспанського сідбанку – бездоганна. Три кити, на яких тримається наша діяльність:

  • Висока якість. Клієнтам пропонується посівний матеріал з найкращими характеристиками та бездоганним родоводом, який виводився провідними європейськими селекціонерами.
  • Найширший вибір. Кожен покупець знайде в лінійці потрібних сувенірів те, що ближче. Асортимент формувався так, щоб задовольнити запит будь-якого конопляра.
  • Демократичні ціни. Кожен цінник у нашому магазині об'єктивно відображає властивості та якості товару, і при цьому відповідає загальним ціновим параметрам європейського ринку.

Насіння коноплі виключно високої якості

MASTER SEED пропонує найширший вибір найякісніших зерен канабісу. Є як стовідсоткова Indica, так і чистокровна Sativa. Фахівцями компанії з Балеарських островів виведено безліч гібридів, в яких обидва фенотипи представлені в різних пропорціях.

На нашому сайті можна купити насіння коноплі як автоквітучих сортів (з автоматичним цвітінням), так і чутливих до фотоперіоду – зацвітають після циклу день/ніч певної тривалості.

У каталозі сідбанку можна знайти як сорти з високим вмістом тетрагідроканабінолу (ТГК), так і багатими на канабідіол (КБД), що застосовується в медичній практиці (полегшення головного болю, депресії, нудоти, позбавлення від безсоння і т.д.) в тих країнах, де це дозволено законом.

Насіння марихуани з доставкою та повною анонімністю

Вся продукція, представлена в нашому інтернет-каталозі, розфасована безпосередньо самим виробником, і кожен покупець нашого магазину може замовити насіння коноплі у фірмовій упаковці, так і у стелс-варіанті. Остання є упаковкою, при погляді на яку сторонній спостерігач вирішить, що вміст – чохол для телефону, павербанк і т.д. Це робиться з метою максимальної приватності, щоб ніхто не міг здогадатися про вміст замовлення. Більшої анонімності, ніж ту, яку надає наш інтернет-магазин, важко собі й уявити!

Широкий вибір від іспанського виробника

Ми постійно розширюємо свою продуктову лінійку. Генетики компанії в лабораторіях схрещують сорти різних фенотипів між собою, намагаючись у такий спосіб зробити нові гібриди більш врожайними, життєстійкими, невибагливими, здатними до адаптації та розвитку у будь-яких кліматичних умовах.

Досвідчені іспанські селекціонери постійно знаходяться в пошуку нових запахів і смаків, і всі ці новинки, щойно з'являючись на світ, відразу потрапляють у каталог нашого сайту.

Насіння канабісу для кожного

"Мастер Сід" пропонує коноплярам Західної Європи найширший вибір посівного матеріалу: є як автоквітучі, так і залежні від фотоперіоду, фемінізовані штами, що гарантують вирощування рослин жіночої статі. А також великий асортимент зерен, що висаджуються в Іспанії у закритому ґрунті, і не менший – для відкритого ґрунту. У величезній різноманітності представлена Індика, Сатива, а також гібриди обох фенотипів. Є насіння, в геномі яких є дикорослий канабіс, що надає новим культурам автоквітучі властивості, підвищений імунітет і високий рівень адаптації до найрізноманітніших кліматичних умов.

В асортименті сідбанка є як всесвітньо відомі класичні штами, такі як Amnesia, Big Devil, New York Diesel, так і новинки.

Фемінізовані

В асортименті MASTER SEED є виключно фемінізовані сорти, які на 99,5% гарантують появу жіночих особин, здатних до цвітіння. Вони особливо популярні в країнах Західної Європи, тому що при їх розведенні не потрібні особливі знання та навички визначення гендеру зерен – він відомий вже на етапі покупки. До того ж такі рослини більш врожайні за регулярні (виробляють як чоловічі, так і жіночі особини) і мають більш стійкий імунітет. Виробництво фемінізованого насіння – пріоритетний напрямок діяльності “Мастер Сіда”.

Indica та Sativa

В даний час відомі тільки два комерційні фенотипи марихуани – Indica та Sativa, і обидва, звичайно ж, представлені в нашій виробничій лінійці. Для першої характерна кущиста будова рослини, запах вологої землі, найчастіше – з відтінком деревини, вона викликає розслабленість та заспокоєння (у державах, де вживання законодавчо дозволено). Друга – конусоподібна, її форма часто порівнюється з ялинкою, має фруктово-квітковий аромат, переважно – з домінуванням лимона, викликає приплив енергії та ейфорію. Кожен із цих фенотипів може похвалитися великою генетичною різноманітністю. Так, є афганська генетична лінія, бразильська, гавайська, американська і т.д. З усіма працюють селекціонери MASTER SEED, і вони є присутніми в геномах пропонованих оригінальних зерен.

Автоквітучі та фотоперіодні

В унікальній лінійці є як зерна штамів автоквітучих, так і чутливих до фотоперіоду. У перших процес цвітіння настає автоматично, після певного терміну, а в других при дотриманні циклу день/ніч (тобто за добу такого виду кущі повинні отримувати певну кількість годин світла, щоб з’явилися квітки).

У нашому каталозі – широкий асортимент обох видів, хоча автоквіт користується більшою популярністю у садівників в Іспанії, особливо – у початківців, оскільки більш простий у розведенні, менш вимогливий у догляді. А особливо гроверу (фахівцю з вирощування марихуани) під час роботи з таким типом кущів не потрібно глибоких знань та досвіду. А ось залежні від фотоперіоду паростки потребують особливих умов розведення, насамперед – у приміщенні, де їм необхідне штучне освітлення певної тривалості та інтенсивності. Тому в країнах, де вирощування марихуани законодавчо дозволено, їх культивують садівники, які вже мають певні навички. На сайті таких сортів велика різноманітність.

Недорогі та елітні зерна

"Мастер Сід" пропонує продукцію з широким діапазоном цін, представлену в низьких та середніх цінових сегментах. Так, селекціонери сідбанку виводять ходове недороге насіння невисоких рослин, з яких гровери-початківці в Іспанії осягають ази коноплярства. Місцеві садівники висаджують їх у невеликих горщиках або навіть у пластикових стаканчиках на підвіконнях своїх квартир. У той же час компанія пропонує і елітні зерна коноплі рідкісних рослин, які дуже високо оцінюють досвідчені гровери Іспанії, що постійно шукають новинки, і готові довго вирощувати маловідомі штами, щоб надалі насолодитися їх незвичайним ефектом.

Рослини для медичного застосування

Окрему увагу варто звернути на штами, багаті на канабідіол. Їхня особливість – збалансоване співвідношення CBD і THC, через що в Іспанії такі рослини іноді використовуються в терапевтичних цілях тими, хто шукає медичні рішення своїх проблем та уникає психотропного впливу тетрагідроканабінолу.

Способи оплати та доставки сувенірів

У нашому інтернет-магазині можна купити насіння канабісу у вигляді сувенірної продукції в необмеженій кількості. Мінімальний розмір замовлення – одне насіння у фірмовому впакуванні.

Напередодні відправлення наш оператор неодмінно дзвонить покупцю (у години роботи інтернет-магазину). Також покупець сам може зателефонувати до кол-центру за вказаним у контактах номером.

Вся інформація, що цікавить, надається і через онлайн-чат (пошукайте його в самому низу), а також в соцмережах (посилання – нижче).

Замовлені сувеніри відправляються нашим клієнтам щодня, незалежно від того, чи робочий це день, чи вихідний. Замовлення, яке було зроблено до 15:00, відправляється день у день, а те, що пізніше – наступного дня.

Доходить посилка до адресата максимум за три доби і зберігається в службі доставки до п'яти днів. Перевезення посилки – за тарифом служби доставки. Вона оплачується за фактом отримання – післяплатою.

MASTER SEED – ваш головний постачальник іспанських зерен

Весь посівний матеріал перевіряється виробником на ступінь кондиції: рівень схожості (не менше 80%), а можливість присутності мертвого насіння зведена до мінімуму. Також компанія вважає за свій обов'язок дотримання всіх заявлених характеристик: автоквіт, фемінізація тощо.

Регулярно проводиться акція, за якою при придбанні п'яти одиниць продукції шоста йде у вигляді бонусу. Так, наприклад, якщо було замовлено 15 насінь, то ще 3 покупець отримають абсолютно безкоштовно.

Перейти до вибору