Сотрудничество
Прайс
Стать дилером

Насіння коноплі Індики

Лідер продажу
Врожайний сорт
Підходить новачкам
Big Bud autofem.

Фемінізовані насіння канабісу Auto Big Bud незмінно виявляють найвищу врожайність. Структура рослин ..

139.00 грн

Лідер продажу
Підходить новачкам
Lowryder#2 autofem.

Фемінізовані насіння канабісу Auto Lowryder2 відрізняються скороченим життєвим циклом. Висота рослин..

139.00 грн

Лідер продажу
White Widow autofem.

Автоквітуча версія насіння канабісу Auto White Widow є представником індійської Сативи, змішаної з в..

139.00 грн

Лідер продажу
Підходить новачкам
Critical autofem.

Автоквітуче насіння канабісу Auto Critical відрізняється неймовірно специфічним ароматом, що поєднує..

125.00 грн

Врожайний сорт
Mazar autofem.

Фемінізовані насіння канабісу Auto Mazar є повністю автоквітучею культурою підвищеної якості з перев..

119.00 грн

Blueberry fem.

Насіння канабісу Blueberry є справжньою класикою з солідними генетичними властивостями, представлени..

105.00 грн

Підходить новачкам
Cheese autofem.

Автоквітучи насіння канабісу Auto Cheese відрізняються специфічним сирним присмаком, високим зрістом..

125.00 грн

Врожайний сорт
Early Skunk fem.

Фемінізовані насіння канабісу Early Skunk відрізняються високою надійністю і незмінно чудовою резуль..

110.00 грн

Підходить новачкам
Bubble Gum autofem.

Автоквітучий різновид насіння канабісу Auto Bubble Gum є зразковим стабільним гібридом. Структура ко..

125.00 грн

Врожайний сорт
Super Skunk autofem.

Фемінізовані насіння канабісу Auto Super Skunk радують щільним урожаєм і чарівним смаком. Оригінальн..

119.00 грн

Максимум ТГК
Лідер продажу
OG Kush fem.

Фемінізовані насіння канабісу OG Kush володіють підвищеним потенціалом в поєднанні з чудовим запахом..

110.00 грн

Підходить новачкам
Northern Lights autofem.

Автоквітуче насіння канабісу Auto Northern Lights відноситься до представників класичної Індики. Вир..

139.00 грн

Максимум ТГК
LSD autofem.

Фемінізовані насіння канабісу Auto LSD визнані посівним матеріалом підвищеної якості. Автоквітуча ку..

139.00 грн

Northern Lights fem.

Фемінізовані насіння канабісу Northern Lights Feminised відрізняються бездоганним результатом, що до..

110.00 грн

White Widow fem.

Фемінізовані насіння канабісу White Widow отримані голандськими гроверами. Низькорослі чагарники від..

110.00 грн

Врожайний сорт
Pineapple Express autofem.

Автоквітучий сорт канабісу Auto Pineapple Express є універсальною культурою. Для вирощування конопля..

125.00 грн

Blue Mango fem.

Фемінізований штам Blue Mango володіє чудовими генетичними властивостями переважної Індики. Посівний..

105.00 грн

Врожайний сорт
-15%
Colorado Cookies autofem.

Фемінізовані насіння канабісу Auto Colorado Cookies відрізняються потужністю впливу на споживачів. З..

101.00 грн
119.00 грн

Black Widow fem.

Фемінізовані насіння канабісу Black Widow відрізняються солідною врожайністю, незалежно від умов вир..

105.00 грн

Green Poison fem.

Green Poison Feminised - це фемінізовані насіння коноплі з переважанням індики та відмінним послужни..

105.00 грн

Sweet Mango fem.

Sweet Mango Feminised - фемінізовані насіння коноплі з 90% переважанням індики. У своєму генеалогічн..

105.00 грн

Cannabis Indica, тобто коноплі індійські - тепер уже культова рослина, яка своїм споконвічним корінням сягає Середньої Азії, а точніше, - районів гірської системи Гіндукуш. Вперше рослину 1783 року описав французький ботанік і філософ Ж. Ламарк, який звернув увагу на низькорослість, густе розгалуження, пірамідальну будову і широке листя темно-зеленого кольору. За цими принципами можна впізнати "чистокровну" Індику і зараз.

Індійські коноплі: особливості

Коноплі індійські істотно відрізняються від інших видів канабісу не тільки за зовнішнім виглядом, а й за продуктивністю, а також за впливом. Як правильно зауважив Ж. Ламарк, у природі з насіння індійських коноплі виростають розмашисті, але невисокі кущі, схожі на маленькі пишні ялинки. Розвиток у досить складних кліматичних умовах, звісно, не міг не позначитися на фенотипі рослин. 

Всупереч назві, ці коноплі, хоч вони і трапляються в Індії, все ж більше поширені в Афганістані та Пакистані. Незважаючи на те, що Індику можна виявити в різних місцях, історично вона все ж є гірською рослиною, що росте в місцевостях з частими вітрами, нетривалим літом, перепадами нічних і денних температур.

Іспанські поціновувачі марихуани, спостерігаючи за розвитком сортів індики, з упевненістю можуть сказати, що коноплі індійські загартовані самою природою та вміють терпляче переносити похолодання й перепади вологості, володіють природним гарним імунітетом, зберігаючи стійкість до грибкових уражень та всіляких інфекцій. Такий канабіс прекрасно підходить початківцям-садівникам, які перебувають в Іспанії, оскільки при його вирощуванні дуже важко припуститися помилок, які неможливо виправити.

Втім, стараннями іспанських коноплярів різних поколінь Індика давно пристосована для вирощування в домашніх умовах. При вирощуванні у відкритому ґрунті Іспанії і в оптимальних умовах Індика може досягти у висоту і метра-півтора, але в закритому ґрунті кущики виходять набагато меншими. У іспанських садівників, коноплі індійські в чистому вигляді для вирощування в закритому ґрунті можуть мати висоту 25-40 см.

Коноплі індійські в індорі та у відкритому ґрунті

У приміщеннях будь-якого з міст сонячної Іспанії Індику культивувати легко, особливо коли є якісне насіння від провідних сід-банків. Коноплярі відзначають, що в період цвітіння індичні рослини нерідко виділяють сильний запах, відповідно, іспанці завжди дбають про якісну вентиляцію. Це єдиний недолік, "перемогти" який за бажання не так уже й складно. Зате Індика, яка росте на території Іспанії, має невибагливість і життєстійкість, починає цвісти досить рано і досить швидко дозріває.

За спостереженнями іспанських садівників, період вегетації починається приблизно через тиждень після того, як проклюнулися паростки, і триває в середньому місяць-півтора. У цей час Індика в Іспанії інтенсивно росте, формує кущ і набирає зелену масу. У цей період іспанські садівники мають забезпечити фотоперіодичну рослину великою кількістю світла та інтенсивним поливом, а також дати рослині достатню підгодівлю, багату азотом. 

У Севільї, до цвітіння індійські коноплі переходять після скорочення світлового дня до 12-14 годин, і далі до завершення дозрівання залишається шість-вісім тижнів. Чоловічі культури в цьому місті починають цвісти і відцвітають на пару тижнів раніше. Під час дозрівання садівники Севільї періодично підживлюють коноплі добривами, багатими на калій і фосфор, а тижнів за два до збору врожаю влаштовують канабісу голодування. 

В іспанських рослинників в асортименті серед "скоростиглих" є ті, що готові до збору врожаю вже за півтора-два місяці, хоча більшість рослин там визріває протягом десяти тижнів. Щоб істотно полегшити завдання з вирощування в Іспанії, можна придбати фемінізовані гібриди з індичною домінантою генетикою, а також автоквіти, які розвиваються незалежно від світлового дня. Багато рослин, отриманих з якісного насіння, дають садівникам Мадрида настільки багато смоли, що місцеві жителі помічають, як суцвіття активно покриваються смолою цілком, немов липким товстим пледом.

Ефект і цілющі властивості індійських коноплі

Про унікальний ефект індики поціновувачам канабісу довго розповідати не потрібно. Індійська марихуана чинить настільки потужний розслаблювальний вплив, що іспанські поціновувачі марихуани називають це диванним станом або навіть скам'янілим стоун-ефектом. Напевно, немає іншого настільки ж ефективного натурального релаксанта, який би так само чудово знімав напругу і розслабляв м'язи, як Індика (за умови, якщо вживання марихуани не заборонене законом), здатна швидко звільнити від стресів і зняти тягар проблем.

В Іспанії коноплі індійські застосовуються в медичних цілях для надання допомоги людям, які відчувають сильний біль і страждають на соматичні недуги, викликані перенапруженням. Крім того, Індика є непоганим анальгетиком і відмінно допомагає хворим у разі головних і післяопераційних болів, а також інших больових синдромів, спазмів і судом. Індійські коноплі виявляються корисними для споживачів Іспанії, які мають схильність до паніки, тривожних і депресивних станів, дратівливості, проблем зі сном і апетитом.

У найкращих рекреаційних сортах індійських коноплі міститься в середньому 15-20% ТГК, а в деяких культурах - навіть набагато більше. Іспанські садівники-аматори зазначають, що індічні культури вирізняються широким спектром ароматів, серед яких свіжі хвойні та деревні нотки, землисті відтінки, насичені тони прянощів, фруктів і хешу. Унаслідок розслаблювального ефекту, дегустацію індики на території Іспанії варто відкласти на вечір, коли завершено всі справи, і організму просто потрібно опинитися в ейфорії релаксу.

Треба зауважити, чиста Індика останнім часом досить рідко культивується садівниками Валенсії. Набагато більшим попитом у іспанських коноплярів користуються індико-домінантні гібриди з присутністю генів Сативи (протилежний за своїми характеристиками різновид), а якщо бути точніше, то саме їхня автоквітуча версія. Серед найбільш популярних, потужних і терапевтично ефективних можна виділити такі сорти, як Blueberry, OG Kush, Mazar, Nothern Lights, White Widow, і це далеко не весь перелік.

Ви завжди можете замовити найкраще насіння індики в сувенірних цілях у нашому інтернет-магазині MASTER SEED. Виберіть відповідні сорти, оформіть заявку, а ми забезпечимо швидку конфіденційну доставку!